بیت داب استپ کد 4

1

بیت رایگان داب استپ کد 4


معرفی سبک داب استپ DUBSTEP

سبک داب استپ یک سبک موسیقی رقص الکترونیکی است که در جنوب لندن واقع درانگلستان تولید شده است . ریشه های این ژانر را می توان به رشد صحنه حزب صدا در جامائیکا در اوایل دهه 1980 کشاند. سبک داب‌استپ به طور کلّی چنین توصیف می‌شود: محصولات شدیداً مارپیچ به همراه خطوط بیس و الگوهای طبل پرانعکاس، نمونه‌های کوتاه، و هر از گاهی صدای خواننده.
سبک داب استپ در ایران هم مورد توجه قرار گرفت ولی نحوه استفاده آن به دلیل فاصله فرهنگ موسیقیایی کمی مختصر تر بوده و در آهنگ های پاپ ایرانی بصورت موضعی بکار برده شده است.
یکی از مشخصه‌ها و لایه‌های اصلی سبک داب‌استپ زمانی پدید می‌آید که یک نوت بم کشیده و ممتد از نظر ریتمی دست‌کاری می‌شود. این نوع از بیس به طور معمول با استفاده از یک نوسان‌ساز بسامد پایین جهت ویرایش پارامترهای اصلی یک سینث‌سایزر مانند حجم صدا، دیستروشن و فیلتر کات‌آف تهیه می‌شود. نتیجهٔ این روند، طنینی است که با ناپایداری در حجم صدا، فیلتر کات‌آف یا دیستروشن به صورت مقطعی در محدودهٔ این پارامترها دچار نوسان است. در بعضی از گوناگونی‌های سبک داب‌استپ، این نوع از بیس یکی از فاکتورهای مهم و تعیین‌کننده است، به‌ویژه در انواعی از این سبک که بیشتر مورد استفاده در باشگاه‌های رقص هستند. به موسیقی پس زمینه صدای خواننده در این سبک، بیت داب استپ گفته میشود.

نام : Begin
آهنگساز : Ravi
تعداد ورس : 1
تعداد کروس : 0
تمپو : 140
تایم : 02:22
حجم : 5Mb
کیفیت : 320
ساز زنده : ندارد
منبع : بیت باکس

سبک داب استپ
دانلود بصورت رایگان
مناسب برای خوانندگان تازه کار
کیفیت استاندارد میکس و مسترینگ

دانلود رایگان
مبنع : تهران بیت

شاید دوست داشته باشید

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code